Biken toimitus

Yhteystiedot

Lyhyt kuvaus meistä, jotka teemme Bike-lehteä. Bikellä on omat kansalliset toimituksensa Suomessa, Ruotsissa ja Norjassa.

Bike / OK-Kustannus Oy
Viinikankatu 47
33800 Tampere

Tilaaja- ja asiakaspalvelu:
Puh: 010 420 4120
asiakaspalvelu@bike.fi

Toimituspäällikkö:
Vesa Koivunen (vesa.koivunen@bike.fi)
Puh: 0400 778 532
Vesa vastaa lehden teosta ja uutisista sekä printin että netin osalta.

Mediamyynti / Suomi:
Mikko Salmensuo​
044 777 5112
mikko.salmensuo@saarsalo.fi

Roni Hurskainen
044 752 0320
roni.hurskainen@bike.fi

Layout Suomi:
Taina Kiviniemi (taina.kiviniemi@okkustannus.fi)

Ruotsi:
Bike
Box 23800
104 35 Stockholm
Sverige
Käyntiosoite: Yngligagatan 12
Puh: +46 8 736 1200
Fax: +46 8 736 1249
Bike-lehteä Ruotsissa, Norjassa ja Tanskassa julkaisee Motopress AB.

Skandinavian päätoimittaja:
Tobias Petersson (tobias.petersson@bike.se)
Koordinoi Pohjoismaisen yhteistyön testien ja koeajojen osalta. 

Layout Pohjoismaat:
Kristin Henriksson (kristin.henriksson@bike.se)
Kristin ajoi kortin vuonna 2011 ja ajaa nyt Kawasaki ER-6n:llä.

Ilmoitusmyynti Ruotsi:
Micke Färlin (micke@annonskraft.se)
Puh: +46 651 169 89
Fax: +46 651 161 50

Norja:
Bike
Smalvollveien 63 Etg 2
0661 Oslo
Norja
Puh: +47 23 40 10 30
Fax: +47 23 40 10 34

Toimituspäällikkö Norja:
Stig-Roar Martinsen (srm@bike.no)
Stig-Roar pitää huolen siitä, että asiat sujuvat Norjan toimituksessa. Ajaa Suzuki DL 1000 V-stromilla.

 

Kirjaudu tai rekisteröidy kommentoidaksesi

Ilmainen uutiskirje!

Tilaa uutiskirjeemme ja pysyt kartalla siitä, mitä moottoripyöräilyn saralla tapahtuu.

Voit lopettaa uutiskirjeen tilaamisen koska tahansa. Emme luovuta osoitettasi muille tahoille.

Sulje Tilaa uutiskirje: